Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhodnout se můžeš i TY

Je to tak jednoduché, Bible říká: Budeš-li jej hledat celým svým srdcem a celou svou duší, najdeš ho (Pátá Mojžíšova 4: 29). Rozhodni se tak ve své mysli:) a Pán tě pak povede, co budeš dělat dál.

Je jen jeden způsob, jak můžeš získat opravdový vztah s Bohem a podíl na věčném životě:a ten jediný způsob je, že vyznáš Ježíše Krista svými ústy jako svého Pána a Zachránce a v srdci uvěříš tomu, že Ježíš žil, obětoval se, aby Tě smířil s Bohem, byl vzkříšený a ŽIJE. "Vyznáš-li ústy svými Pána Ježíše a srdcem svým uvěříš-li, že jej Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen."(Římanům 10:9) Bůh tě miluje a proto chce, abys mohl žít a zažívat takovou lásku jakou má On k tobě. "Nebo tak Bůh miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby každý, kdož věří v něho, nezahynul, ale měl život věčný." (Jan 3:16)

Modlitba spasení nemusí znít přesně tak, jak jí uvidíte níže. Stačí jen, když budete opravdu v mysli a v srdci věřit tomu, že Pán Ježíš je tak mocný, že tím spasí váš život a vkročíte do nového života s Ním:)

Pokud chceš přijmout Ježíše jako svého Pána a Spasitele a pokud opravdu věříš, že zemřel za tebe a vstal z mrtvých, můžeš to vyjádřit takovými slovy: 

"Pane Ježíši, přicházím k Tobě jako hříšník, který potřebuje zachránit. Věřím, že jsi zemřel za mé hříchy a po třech dnech vstal z mrtvých. Vyznávám Tě jako svého Pána a Spasitele a odevzdávám Ti celý svůj život. Řekl jsi, že toho, kdo k Tobě přijde, nevyženeš ven. Proto jsem k Tobě přišel a přijímám od Tebe nový život. Děkuji Ti, že jsem teď zachráněn.  Amen!"

Haleluja! Raduju se z Tebe už teď;)

womanpray.jpg